Medical Service Estonia

Kinesioloogiline teipimine

JÄTA KINESIOTEIPIMINE SPETSIALISTI HOOLEKS

Meie meditsiinipersonal tunneb põhjalikult K-Active teipimise filosoofia põhitõdesid ja aplikatsioonitehnikaid. Teostame teipimist koduvisiitidel ja meditsiinilise julgestuse osana.

 
 

MIS ON KINESIOTEIP?

Kinesioloogiline teip on õhuke ja elastne puuvillasest kangast ja akrüülliimiga teip, mida kasutatakse spordis, taastusravis ja profülaktiliselt tervist puudutavates valdkondades. Teipimise eesmärk on toetada kehale omaseid tervenemisprotsesse. Seda aitavad saavutada naha omadusi imiteeriv teip ja selle kindlad asetamistehnikad. Teipimise abil on oluline saavutada lihaste ja liigeste füsioloogiliselt õige liikumine.

 

Parem kvaliteet

Ennast teipides ei pruugi käsi ulatuda õigesse kohta. Samuti pingutad iga liigutusega paratamatult lihaseid. Seetõttu ei pruugi teip saavutada vajalikku tugevust. Hea spetsialist aitab need probleemid ületada.

 

Keerukamad toestamistehnikad

Keerulisemad probleemid nõuavad paremaid teadmisi anatoomiast ja füsioloogiast. Samuti on omaette teadus teibi lõikamine. Neil puhkudel on vaja professionaali abistavat kätt.

 

Paigaldamisõpetus

Päris esimesel korral ei tasu ise teipimisega katsetama hakata. Valesti paigaldatud teibist kasu ei ole. Esimesel korral küsi spetsialistilt täpseid juhiseid.

Kinesioteip toimib üksnes siis, kui see on õigesti paigaldatud. Kas sina tead, kuidas seda teha?

Kasuta kinesioloogilist teipimist järgmiste probleemide puhul:

Valu, paistetus ja põletik    ¦    Lihasvalud    ¦    Lihasdüsbalansid    ¦     Lihasnõrkus    ¦    Armiravi    ¦    Postoperatiivne taastusravi    ¦    Raseduse ajal tursete alandamiseks ja lihaste toetuseks    ¦    Ennetavalt sundasendite korral